Sebastian Jarosz transfer do TSG Neustrelitz

Sebastian Jarosz to 21-letni i mierzący 179 cm wzrostu zawodnik, który najchętniej gra na ofensywnym środku lub jako prawy napastnik.


Do sezonu 2016/17 Sebastian całą swoją młodość spędził w akademii Lecha Poznań aż do drużyny rezerw. KKS Lech Poznań jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce, z wygranym siedmioma mistrzostwami Polski i pięcioma pucharami, a jego akademia jest jedną z najbardziej znanych szkółek piłkarskich w Polsce.


W sezonie 2019/20 Sebastian przeszedł do Fortuna 1 Liga, gdzie w sezonach 2019/20 i 2020/21 zaliczył swoje pierwsze 10 występów w profesjonalnej piłce nożnej.


W połowie października 2021 roku Sebastian uczestniczył w kilkudniowym treningu próbnym z TSG Neustrelitz i zdołał przekonać do siebie trenera Maxa Dentza swoją techniką, siłą wykończenia i dwunożnością. 


FutNat Sportsmanagement jest bardzo zadowolony z możliwości zaprezentowania Sebastiana jako kolejnego transferu do TSG Neustrelitz i życzy klubowi, aby pozytywny trend z ostatnich meczów był kontynuowany, a Sebastian był kolejnym kluczowym zawodnikiem dla zespołu. Oprócz Artura Bednarczyka i Piotra Delner Sebastian Jarosz jest trzeci zawodnik, na którego stawia trener TSG Neustrezlitz.


Chcielibyśmy podziękować trenerowi Maxowi Dentzowi, menedżerowi Tomowi Schuldtowi i oczywiście prezesowi Hauke Runge za niezwykle profesjonalną i otwartą współpracę z TSG Neustrelitz.


Profil Sebastian Jarosz


Strelitzius Blog


Homepage TSG Neustrelitz


Facebook TSG Neustrelitz