PIOTR DELNER TRANSFER DO TSG NEUSTRELITZ

TSG Neustrelitz, drużyna piłkarska z niemieckiej Oberligi, ogłosiła przybycie kolejnego nowego zawodnika. Od teraz polski talent defensywny Piotr Delner wzmocni drużynę TSG Neustrelitz. Mierzący 1,92 m wzrostu obrońca pokazuje, że panuje nad swoją fizycznością i potrafi wykorzystać ją w sposób celowy. Jednocześnie Piotr emanuje uderzającym spokojem, który nie sugeruje, że rodowity polak jest dopiero na początku swojej kariery w męskiej piłce nożnej.


„Piotr wnosi ze sobą wiele talentów, które można dalej rozwijać i ma ogromny potencjał. Jest jeszcze na początku obiecującej kariery piłkarskiej, a klub jest szczęśliwy, że może go przygotować do tej drogi. Teraz, przy naszym wsparciu, chodzi o to, aby się dobrze zaadaptował w nowym klubie i zintegrował się w nowym środowisku”, skomentował trener Maximilian Dentz.


19-letni środkowy obrońca przenosi się do Neustrelitz z młodzieżowej drużyny pierwszoligowego klubu Pogoń Szczecin i podpisuje kontrakt na jeden sezon z opcją przedłużenia o kolejny.


Zarząd FutNat Sportsmanagement, przy wsparciu trenera Maxa Dentza i TSG Neustrelitz, nadal mocno liczy na rosnący rozwój Piotra i życzy zawodnikowi, drużynie i trenerowi udanego i wolnego od kontuzji sezonu 2021/22.


Profil Piotr Delner


Sportbuzzer


Strelizius Blog


Homepage TSG Neustrelitz