PEDRO LAGOA W FUTNAT SPORTSMANAGEMENT

Pedro Manuel Grácio Lagoa to 23-letni środkowy pomocnik o wzroście 183 cm, który szczególnie ma umiejętności i wykształcenie na pozycjach 8 (SP), 10 (SPO) i 6 (SPD).


Pedro jest liderem. Ma silną lewą prowadzącą nogę i znakomite wyczucie piłki. Na środku pola Pedro czuje się najlepiej, ponieważ dobrze czyta grę i w połączeniu z doskonałym zrozumieniem gry, wizją i świadomością przestrzenną jest typem zawodnika, który wzmacnia swoich współgraczy z drużyny doskonałymi krótkimi podaniami, a także potrafi zagrać kluczowe, zabójcze podania w głąb pola.


Pedro Lagoa zaczynał grać w rodzinnym Cabaços, a w wieku 12 lat przeniósł się do Académica de Coimbra, najstarszej drużyny w Portugalii z doskonałą szkołą piłkarską.


Wśród zawodników znanych z Académica de Coimbra są Sérgio Conceição, były profesjonalista i obecny trener FC Porto oraz Zé Castro, który grał dla takich drużyn jak Atlético Madryt, Dep. La Coruna i Rayo Vallecano.


W wieku 21 lat Pedro przeszedł do profesjonalnej ligi do Anadia FC, gdzie po zaledwie 6 miesiącach został odkryty przez bułgarski klub pierwszoligowy FK Etar i został transferowany do Bułgarii.


Jednak początki w Bułgarii nie były łatwe i FK Etar zdecydował się sprzedać Pedro do POFK Botev Vratsa, również z pierwszej ligi, po zaledwie 6 miesiącach.


Jak do tej pory Pedro potrafił wykorzystać ten transfer i świetnie wykorzystuje swoje szanse. Ponieważ kontrakt jest wstępnie datowany do 30.06.2021, możemy zaoferować tego zawodnika za darmo w lecie i cieszymy się z zaufania, jakim Pedro Lagoa obdarzył rodzinę FutNat-Sportsfamily.


Cieszymy się, że możemy zaprezentować Państwu tego młodego i utalentowanego zawodnika i liczymy na udaną współpracę.


Witamy Pedro Manuela Grácio Lagoa w Futbol Nation Sportsmanagement.

 

Pedro Manuela Grácio Lagoa Profil