Done Deal: Mikołaj Midzio transfer do Torgelower FC Greif

Mikołaj Midzio to 1.84 m wysoki i szybki napastnik. 21-letni zawodnik przychodzi z Warty Gorzów, zespołu występującego w polskiej IV lidze. Prawonożny napastnik trenował w akademii juniorów pierwszoligowej Ekstraklasy w drużynie Pogoni Szczecin.

Zimowy debiutant dla Torgelow Mikołaj Midzio, który w meczu towarzyskim z Oranienburger FC Eintracht znalazł się bezpośrednio w wyjściowym składzie, zaliczył debiut na miarę oczekiwań i już po dziewięciu minutach wyprowadził swoją nową drużynę na prowadzenie 1:0. W 78. minucie gry Midzio podwyższył na 2:0, strzelając swoją drugą bramkę w meczu.

W niedzielę, 30 stycznia, rozpoczyna się druga połowa sezonu w 5. lidze niemieckiej. Następnie drużyna z Pomorza Przedniego (Vorpommern) zagra na wyjeździe z Charlottenburger FC Hertha 06 w Berlinie.

Futbol Nation Sportsmanagement życzy Miki równie dobrego startu w NOFV Oberliga Nord, a Torgelower FC Greif dalszego udanego sezonu.